adidas eqt light green pack womens adidas eqt support 9317 royal blue official images adidas eqt support 93 17 boost white royal black adidas eqt support 9317 royal white adidas eqt support 93 17 royal white adidas eqt support adv crystal white turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra core black turbo red adidas eqt support 93 17 pixel camouflage pack adidas eqt support 9317 white turbo red available now adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 93 17 whiteturbo red drops today adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv core black footwear white adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv black camo adidas eqt support adv camo pack first look

Strona główna

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIÓW ORAZ DOFINANSOWANIA DO DOŻYWIANIA

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

            Wnioski o przyznawanie stypendium szkolnego należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie (ul. Słodowa 2b, pokój nr 1, tel: 76 836 55 50) w dniach od 1 - 15 września 2017r. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia ubiegającego się o stypendium szkolne nie może być większa niż 514,00 zł na osobę

w rodzinie.

INFORMACJA W SPRAWIE DOFINANSOWANIA DO DOŻYWIANIA

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

            Własnoręcznie napisane podania o sfinansowanie dożywiania dla dziecka należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie ul. Słodowa 2b, pokój nr 1, tel: 76 836 55 50. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia nie może być większa niż 771,00 zł na osobę w rodzinie.

adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 93 boost white black adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas originals eqt support 9317 first look boostweek exclusive look new adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 adidas eqt support adv turbo red releases date adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support adv turbo red lands tomorrow adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra pk first look adidas eqt support ultra boost primeknit adidas eqt support ultra primeknit adidas eqt support ultra primeknit vintage white adidas eqt support ultra primeknit core black adidas eqt turbo red collection adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 white turbo red