adidas eqt light green pack womens adidas eqt support 9317 royal blue official images adidas eqt support 93 17 boost white royal black adidas eqt support 9317 royal white adidas eqt support 93 17 royal white adidas eqt support adv crystal white turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra core black turbo red adidas eqt support 93 17 pixel camouflage pack adidas eqt support 9317 white turbo red available now adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 93 17 whiteturbo red drops today adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv cool grey adidas eqt support adv core black footwear white adidas eqt support adv core black adidas eqt support adv black camo adidas eqt support adv camo pack first look

Strona główna

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Nasza społeczność szkolna 4 września pożegnała wakacje i przywitała Nowy Rok Szkolny 2017/2018. Rok wyjątkowy, gdyż jest on pierwszym rokiem wdrażania Reformy Oświaty! Tradycyjnie już w tym dniu spotkaliśmy się na uroczystym apelu, na którym ciepłe słowa skierowała do zebranych uczniów i ich rodziców Pani Dyrektor – Elżbieta Smorczewska oraz Wójt Gminy Głogów – Joanna Gniewosz. Serdecznie przywitano grupę 4-5 latków oraz pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy zaczną swoją przygodę ze szkołą. Pierwszy raz w historii szkoły przywitaliśmy również klasy siódme.

Nauczycielom, którzy podczas wakacji zdali egzamin i otrzymali tytuł nauczyciela mianowanego zostały wręczone akty nadania oraz kwiaty.

Ten rok szkolny zaczęliśmy od wręczania nagród dla „Ucznia Godnego Naśladowania”:

- Emilia Krupka

- Julia Matuszyk

- Aleksandra Ordon

- Milena Rudowicz

 

Po apelu - spotkania z wychowawcami w klasach i omówienie najważniejszych spraw bieżących. Od jutra już ... jak to bywa w szkole - lekcje według ustalonego planu. A wakacje…już za dziesięć miesięcy! :)

adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support 93 boost white black adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas originals eqt support 9317 first look boostweek exclusive look new adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 adidas eqt support adv turbo red releases date adidas eqt support adv black turbo red adidas eqt support adv turbo red lands tomorrow adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra pk first look adidas eqt support ultra boost primeknit adidas eqt support ultra primeknit adidas eqt support ultra primeknit vintage white adidas eqt support ultra primeknit core black adidas eqt turbo red collection adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 white turbo red